Δήμος Ευρώτα: Οι υποψηφιότητες της παράταξης Πήλιουρα

0
543
Piliouras Filippos

Piliouras Filippos

Τα ονόματα των υποψηφίων με το συνδυασμό «Δύναμη Ανάπτυξης» του υποψηφίου δημάρχου κ. Φίλιππου Πήλιουρα :

Εκλογική Περιφέρεια Γερονθρών

Αποστολόπουλος Ιωάννης

Αργυρίου Παναγιώτης

Βλάχος Ευάγγελος

Κατσάμπη Αλεξάνδρα

Μάζη Κωνσταντίνα

Εκλογική Περιφέρεια Έλους

Βάκος Ηλίας

Βασιλάκος Λεωνίδας

Γεωργοστάθης Μιχαήλ

Γεωργοστάθης Παναγιώτης

Ζουρντού – Μιχελάκου Παναγιώτα

Κατσάμπης Γεώργιος

Κουτσοθεοδωρής Ιωάννης

Κουτσουμπός Στυλιανός

Λέος Γεώργιος

Λιανού – Ρουμάνου Παναγιώτα

Μυλωνάκου Μεταξία

Σούμπασης Γεώργιος

Εκλογική Περιφέρεια Κροκεών

Βλάχου – Χαλούλου Αφροδίτη

Νταλιάνης Αναστάσιος

Πετροπούλου – Γκαμουλάκου Παρασκευή

Σταματάκος Δημήτριος

Εκλογική Περιφέρεια Νιάτων

Δρίβας Κωνσταντίνος

Κομηνός Δημήτριος

Παπαγιαννοπούλου Παναγιώτα

Σπανός Κυριάκος

Εκλογική Περιφέρεια Σκάλας

Ανδριανάκης Παναγιώτης

Γεωργόπουλος Νικόλαος

Γρηγοράκος Γεώργιος

Λεϊμονίτης Μιχαήλ

Λεοντακιανάκης Σταύρος

Λιναρδάκου – Σταθάκη Αναστασία

Μαστρογιαννάκος Παναγιώτης

Νίκιας Αντώνιος

Παναγιωτακόπουλος Κωνσταντίνος

Σαρρής Γεώργιος

Τραϊφόρος Δημήτριος

Φιφλής Δημήτριος

Χρυσικάκος Στυλιανός

Δημοτική Κοινότητα Βλαχιώτη

Βλάχος Νικόλαος

Μυλωνάκου Χριστίνα

Ρουμπής Κωνσταντίνος

Τούντας Λάμπρος

Τσίπα Νικολέτα

Χαγιάς Τριαντάφυλλος

Δημοτική Κοινότητα Σκάλας

Βελισσαρίου – Κουτσοβίτη Μαρία

Γούσγουλας Χρήστος

Κούρλας Σαράντος

Λεϊμονίτης Ευστράτιος

Μαστρογιαννάκου Κυριακούλα

Τοπική Κοινότητα Αγίου Δημητρίου Ζάρακος

Δικαιάκου Χρυσούλα

Κουλενδριανός Μιχαήλ

Πραγαλός Χρήστος

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννη

Αλεξανδρή Χριστίνα

Μαρτσούκος Αναστάσιος

Μπόκος Κωνσταντίνος

Τοπική Κοινότητα Αλεποχωρίου

Γεωργοστάθης Χρήστος

Ροζακλής Δημήτριος

Τοπική Κοινότητα Απιδέας

Κοντινάκης Γεώργιος

Τοπική Κοινότητα Αστερίου

Γερακάρη Παρασκευή

Λάτσης Κωνσταντίνος

Τοπική Κοινότητα Βασιλακίου

Βρουλίτης Αλέξανδρος

Κωνσταντάκου – Λουκάκου Χρυσούλα

Τοπική Κοινότητα Βρονταμά

Απαλοδήμα – Σαρρή Λυγερή – Μαρία

Βλάχος Κωνσταντίνος

Καμπούρης Ιωάννης

Νίκιας Παναγιώτης

Τοπική Κοινότητα Γερακίου

Αγγελέτου Ολυμπία

Βλάχος Ιωάννης

Δαβάρα Ελένη

Κούρλας Δημήτριος

Τοπική Κοινότητα Γλυκόβρυσης

Μανιατάκος Ηλίας

Παρδάλης Ιωάννης

Τζάκας Θεόδωρος

Φιφλής Δημήτριος

Τοπική Κοινότητα Γουβών

Αποστολάκος Εμμανουήλ

Τσεμπελής Δημήτριος

Τοπική Κοινότητα Γραμμούσης

Μήτρης Γεώργιος

Ραγιάς Νικόλαος

Τοπική Κοινότητα Δαφνίου

Θεοδώρου Σταυρούλα

Κατσούλης Σταύρος

Χαλούλος Κωνσταντίνος

Τοπική Κοινότητα Έλους

Γρηγοριάδης Δημήτριος

Κλάψη Ειρήνη

Παπουλάκου Παναγιώτα

Σταμογιάννος Κωνσταντίνος

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

Βλάχος Χρήστος

Μαλτέζος Θεόδωρος

Τοπική Κοινότητα Καρίτσης

Αντωνίου Κωνσταντίνος

Τοπική Κοινότητα Κρεμαστής

Παρδάλης Δημήτριος

Τσορομώκος Θεόδωρος

Τοπική Κοινότητα Κροκεών

Καλογεράκος Νικόλαος

Μανωλάκος Πολυζώης

Σερεμέτη Αλεξάνδρα

Χρηστάκος Γεώργιος

Τοπική Κοινότητα Λαγίου

Σαμπατάκος Νικόλαος

Τοπική Κοινότητα Λεήμονα

Βατού Δέσποινα

Μπόγρης Γεώργιος

Τοπική Κοινότητα Μυρτέας

Αθανασάκης Ιωάννης

Καρτσιδήμας Δήμος

Κατσάμπη Αικατερίνη

Χελιώτης Δημοσθένης

Τοπική Κοινότητα Νιάτων

Λάμπου Κυριακή

Μπούτσαλης Αναστάσιος

Σταμαδιάνος Γεώργιος

Χιώτη – Σάκκαρη Σταματική

Τοπική Κοινότητα Περιστερίου

Κουτσοβασίλη Μαρία

Κωστάκου Μαρία

Μαργαρίτης Παναγιώτης

Φιφλής Πέτρος

Τοπική Κοινότητα Στεφανιάς

Γρηγοράκος Ευθύμιος

Λέκκας Στυλιανός

Μανταλάς Δημήτριος