Δίκτυο Πολιτών Ευρώτα: Όλοι οι υποψήφιοι

0
575
Grypiotis front

Grypiotis front

Τα ονόματα των υποψηφίων της παράταξης με επικεφαλής τον κ. Γιάννη Γρυπιώτη, ο οποίος θέλει να ανανεώσει τη θητεία του στο δήμο Ευρώτα:

Εκλογική Περιφέρεια Γερονθρών

Αγγελέτου Ελένη του Εμμανουήλ

Αντωνίου Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Μανούσος Αθανάσιος του Παναγιώτη

Πραγαλός Θεμιστοκλής του Παναγιώτη

Χρήστου Μιχαλούτσου Νικολέτα του Παναγιώτη

Εκλογική Περιφέρεια Έλους

Αλεξανδράκος Γεώργιος του Νικολάου

Ανδρεάκος Μιχαήλ του Δημητρίου

Βέρδος Δήμος του Γεωργίου

Γκουβούση Κρητικάκου Αργυρώ του Γεωργίου

Ζάχος Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Κορμπάκη Μπουζάνη Μαρία Σταμάτα του Χρυσοστόμου (Μαριάτα)

Μαντζαβράκου Καρυτσιώτη Σουσάννα του Δημητρίου (Άννα)

Μαχαίρας Δημήτριος του Ιωάνν

Μιχελάκος Βασίλειος του Σταύρου

Μπαλαμπάνος Βασίλειος του Κωνσταντίνου

Μπόλλας Βασίλειος του Ιωάννη

Μπόλλας Θεόδωρος του Γεωργίου

Ρήγας Βασίλειος του Θεοδώρου

Σάκκαρη Ιωάννα του Χαραλάμπου

Στρατουδάκη Κοκκίνη Άννα του Αλεξάνδρου

Σωτηράκος Γεώργιος του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Κροκεών

Αγρανιώτης Πέτρος του Παναγιώτη

Αναγνωστάκου Σταυρούλα του Κυριάκου

Κουμάνδαρος Ελευθέριος του Νικολάου

Παναγιωτακάκος Ηλίας του Πλούτωνος

Πολολός Παναγιώτης του Δημητρίου

Στριγγλόγιαννης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Νιάτων

Μακρή Κυράνα του Αθανασίου (Άννα)

Μοίρας Ηλίας του Στυλιανού

Παπαγιαννόπουλος Θεόδωρος του Νικολάου

Τσορομώκος Δημήτριος του Θεοδώρου

Εκλογική Περιφέρεια Σκάλας

Αθανασοπούλου Πολυμενάκου Γεωργία του Δημητρίου

Δεντάκου Ελένη συζ. Κωνσταντίνου

Καπερώνης Νικόλαος του Ηλία

Κωστάκος Ηλίας του Χρύσανθου

Λέκκας Σταύρος του Γεωργίου

Λυμπέρης Παναγιώτης του Αντωνίου

Μένεγας Σωτήριος του Χρήστου

Μοτσάκος Νικόλαος του Βασιλείου

Μπέπη Αικατερίνη του Παναγιώτη

Μπλέτας Πέτρος του Νικολάου

Οικονομάκου Γεωργία του Δημητρίου

Παπαχρήστου Ευθύμιος του Βασιλείου

Ραγιά Χαραλαμπία του Βασιλείου

Σπυριδάκου Ευφορία του Γεωργίου (Έφη)

Σταυρόπουλος Παύλος του Παναγιώτη

Τσιμπίδης Γεώργιος του Χρήστου

Τσιμπίδης Ιωάννης του Γεωργίου

Φωτάκος Χρήστος του Ιωάννη

Δημοτική Κοινότητα Βλαχιώτη

Βλαχανδρέα Ελένη του Αντωνίου

Θηβαίος Παναγιώτης του Νικολάου

Μαρτσούκος Ιωάννης του Αναργύρου

Μιμηκόπουλος Βασίλειος του Χρήστου

Μπόκου Μεταξία Χριστίνα του Χρήστου

Τριανταφύλλης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Δημοτική Κοινότητα Σκάλας

Θαλασσινού Ελπινίκη του Σταύρο

Θεοδωρακάκος Ιωάννης του Γεωργίου

Καπερώνης Στυλιανός του Γεωργίου

Κούρλα Ιωάννα του Δημητρίου

Μπουφίδης Γεώργιος του Αντωνίου

Παπαφάγος Σπυρίδων του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Αγίου Δημητρίου Ζάρακος

Θεοδωρακάκος Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Λάμπρος Διαμαντής του Δημητρίου

Μπατσάκη Μαρία του Χρήστου

Χρήστου Δημήτριος του Χαράλαμπου

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννη

Γρεβενίτη Αγγελική του Σταύρου

Μπόκος Ιωάννης του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Αλεποχωρίου

Δρουγγάνης Αντώνιος του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Απιδέας

Δήμας Χαράλαμπος του Πολυζώη

Δημητροπούλου Κυριακή του Παναγιώτη

Κουτσουμπός Νικόλαος του Παναγιώτη

Τζάκας Δημήτριος του Χρήστου

Τοπική Κοινότητα Αστερίου

Σκεύη Ελένη του Σπυρίδωνος

Σκεύης Δημήτριος του Σπυρίδωνος

Τοπική Κοινότητα Βασιλακίου

Κοκκόλης Κυριάκος του Δημητρίου

Κούρτη Κανέλλα του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Βρονταμά

Οικονομάκης Κοσμάς του Αθανασίου

Πήλιουρας Παναγιώτης του Δημητρίου

Φαρλέκας Νικόλαος του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Γερακίου

Βλάχος Αγγελής του Σταύρου

Κουρτέσης Νικόλαος του Πέτρου

Μαρουδά Παναγιώτα του Ιωάννη

Τσολομίτης Παναγιώτης του Χρήστου

Τοπική Κοινότητα Γλυκόβρυσης

Αρκούδης Γεώργιος του Ιωάννη

Βλάχος Ηλίας του Αναστασίου

Ρουμάνου Γεωργία του Παναγιώτη

Χασάπογλου Νικόλαος του Κυριάκου

Τοπική Κοινότητα Γουβών

Κανέλλης Θεόδωρος του Μιχαήλ

Χαραμής Ιωάννης του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Γράμμουσας

Καρούμπας Χαράλαμπος του Σωτηρίου

Κοκκονός Γεώργιος του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Δαφνίου

Βεργυρής Γεώργιος του Παναγιώτη

Τσαρούχας Νικόλαος του Βασιλείου

Τσαρούχας Παναγιώτης του Πέτρου

Ψηλακάκου Μαρία του Παύλου

Τοπική Κοινότητα Έλους

Γρηγοριάδης Ευάγγελος του Βασιλείου

Δρυμωνάκος Παναγιώτης του Χρήστου

Κατέχος Ιωάννης του Δημητρίου

Κρυονερίτη Πουλάκου Πηνελόπη του Γεωργίου (Πόπη)

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

Μαλτέζος Ηλίας του Ευαγγέλου

Τοπική Κοινότητα Καρίτσας

Μαλαβάζου Ιωάννα του Αναστασίου

Τσολομίτης Ιωάννης του Ευαγγέλου

Τοπική Κοινότητα Κρεμαστής

Αρκούδης Ιωάννης του Χρήστου

Πριφτάκης Αλέξανδρος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Κροκεών

Γορανίτης Σαράντος του Δημητρίου

Κότσιφα Οικονομάκου Δήμητρα του Λεωνίδα

Μαχαίρας Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Σερεμέτης Νικόλαος του Λεωνίδα

Τοπική Κοινότητα Λαγίου

Καραμάνης Χαράλαμπος του Σαράντου

Τοπική Κοινότητα Λέημονα

Αθανασάκου Αντωνία του Σταύρου

Σκάλκος Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Χριστάκου Αναστασία του Χρήστου

Τοπική Κοινότητα Μυρτέας

Καρακίτσος Αλέξανδρος του Παναγιώτη

Κούρλα Μαντζαβράκου Αικατερίνη του Αντωνίου

Φιφλής Δημήτριος του Ανάργυρου

Τοπική Κοινότητα Νιάτων

Ζώταλης Γεώργιος του Νικολάου

Λέου Νικόλαος του Θεοδώρου

Μπούτσαλη Ελένη του Παναγιώτη

Ντόβολος Ανάργυρος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Περιστερίου

Γουρδομιχάλη Κρεμαστιώτου Μαργαρίτα συζ. Δημητρίου

Κοτσώνης Σπυρίδων του Ιωάννη

Κουρτέση Μαρία του Νικολάου

Κουτσοβασίλης Πέτρος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Στεφανιάς

Μυλωνάκου Αλεξάνδρα του Δημητρίου

Παπαδάκος Χρήστος του Παναγιώτη

Σμπυράκος Χρήστος του Βασιλείου