Οι υποψήφιοι «Ενωμένοι Πολίτες» Δήμου Σπάρτης

0
1097
Argeitakos (front)

Argeitakos (front)

Τα ονόματα των υποψηφίων της παράταξης «Ενωμένοι Πολίτες», με επικεφαλής τον υποψήφιο δήμαρχο κ. Σταύρο Αργειτάκο:

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΡΑΠΝΩΝ

Βλάχος Ιωάννης του Θεοδώρου – ελεύθερος επαγγελματίας, ταχυδρομικός πράκτορας

Βλήτας Νικόλαος του Παναγιώτη – αγρότης

Γιάννες Γεώργιος του Ηλία – αγρότης

Τούμπλης Παναγιώτης του Ιωάννη – επιχειρηματίας

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΥΩΝ

Αρβανίτης Δημήτριος του Νικολάου – τραπεζικός υπάλληλος

Θεοδωρίδη Βενέττα του Κυριάκου – οικιακά

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΣΤΡΑ

Ζαχαράκη-Αναστασοπούλου Γεωργία του Δημητρίου – καθηγήτρια ξένων γλωσσών, επιχειρηματίας

Κάρκουλας Γεώργιος του Ηλία – έμπορος

Καρμοίρης Ιωάννης του Νικολάου – αγρότης

Κυριακούλιας Εμμανουήλ του Αναστασίου – επιχειρηματίας

Κωνστανταράκος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη – ιδιωτικός υπάλληλος

Μακελλαράκη – Μπεζεριάνου Δήμητρα του Νικολάου – υπάλληλος ΟΑΕΕ

Μπουγάδης Χρήστος του Γεωργίου – αγρότης

Παναγάκης Ιωάννης του Δημητρίου – αγρότης

Περγαντής Σταύρος του Μελετίου – εκπαιδευτικός

Σκαφιδάς Παναγιώτης του Γεωργίου – ιδιωτικός υπάλληλος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΝΟΥΝΤΟΣ

Καπετανάκης Σαράντος του Βασιλείου – συνταξιούχος ΟΤΕ

Σαραντόπουλος Ευστράτιος–Ανδρέας του Νικολάου – ιδιωτικός υπάλληλος

Σοφού – Παπαστάθη Ευγενία του Χρήστου – συνταξιούχος Δημοσίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΑΝΑΣ

Βλάχος Γεώργιος του Ηλία – ελεύθερος επαγγελματίας, ταχυδρομικός πράκτορας

Γιαννακάκης Γεώργιος του Ευθυμίου – πυροσβέστης

Γιαννακοπούλου Βασιλική του Δημητρίου – λογίστρια

Παπαδόπουλος Παναγιώτης του Χαραλάμπους – υπάλληλος ΕΛΤΑ

Τσίχλης Χρήστος του Γεωργίου – παραγωγός αγροτικών προϊόντων

Φέϊκου Αικατερίνη του Δημητρίου – τεχνικός ΔΕΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΠΑΡΤΗΣ

Αλεξάκη Μαρία του Παναγιώτη – πτυχιούχος ΤΕΙ – ΟΤΑ, ιδιωτικός υπάλληλος

Αλοιμόνου – Βελδέκη Βαρβάρα του Ευστρατίου – δικηγόρος, περιφερειακή σύμβουλος Λακωνίας

Βέργαδος Ευστράτιος του Νικολάου – δημόσιος υπάλληλος

Βουλουμάνος Νικόλαος του Δημητρίου – υπάλληλος ΔΕΗ

Δημάκος Νικόλαος του Δημητρίου – υπάλληλος Cosmote, πτυχιούχος ΤΕΙ

Δημητρακοπούλου Ελένη (Έλενα) του Νικολάου-Ευστρατίου – πτυχιούχος Π.Ε. Μεταφραστικού

Δημητρόπουλος Χρήστος του Αναστασίου – αγρότης

Ζερβέα Ευγενία του Θεοδώρου – δικηγόρος

Καββούρης Ιωάννης του Δημητρίου – επιχειρηματίας

Καλαματιανός Γεώργιος του Λεωνίδα – επιχειρηματίας

Καλομοίρης Παρασκευάς του Ιωάννη – ιατρός

Κανακάκος Χρήστος του Θεοδώρου – αγρότης

Καραμπίνης Γεώργιος του Σπυρίδωνος – εκπαιδευτικός

Καράντζαλης Λεωνίδας του Νικολάου – ιατρός

Καραχάλιος Δημήτριος του Παναγιώτη – πολιτικός μηχανικός

Καρούνου Δήμητρα του Θεοδώρου – πτυχιούχος Γυμναστικής Ακαδημίας, επιχειρηματίας

Κόνιαρης Αθανάσιος του Δημητρίου–Σπυρίδωνος – επιχειρηματίας

Κοντάκος Ηλίας του Γεωργίου – λογιστής

Κορίνης Δημήτριος του Νικολάου – ηλεκτρολόγος

Κουμουνδούρος Αδαμάντιος του Δημητρίου – πολιτικός μηχανικός

Κριμήτσος Παναγιώτης του Νικολάου – οικοδόμος

Κυριακούλιας Παναγιώτης του Γεωργίου – πτυχιούχος ΤΕΙ, ιατρικός σύμβουλος

Λαμπρόπουλος Λάμπρος του Κυριάκου – προϊστάμενος ΟΑΕΕ Σπάρτης

Λέκκα Βερονίκη του Δημητρίου – δικηγόρος

Λυμπιωτάκου Κωνσταντίνα του Γεωργίου – συνταξιούχος Δημοσίου

Μακρής Χρήστος του Θεοδώρου – τραπεζικός υπάλληλος

Μιχαλάκος Δημήτριος του Σωτηρίου – εκπαιδευτικός

Μουστόγιαννης Γεώργιος του Ευαγγέλου – καθηγητής Αγγλικής Γλώσσας, πτυχιούχος Ψυχολογίας

Μπουντουβή Πελαγία του Αριστείδη – ιδιωτική υπάλληλος

Παπαδάκη Ευγενία του Αντωνίου– πτυχιούχος μαθηματικός

Παπαδάκος Δημήτριος του Παναγιώτη – ιδιωτικός υπάλληλος

Παυλάκος Σπυρίδων του Ηλία – αρχιτέκτονας

Ρετσινάς Ευάγγελος του Παναγιώτη – επιχειρηματίας

Σκρεπέτης Απόστολος του Κωνσταντίνου – πτυχιούχος πολιτικός μηχανικός Τ.Ε.

Σμυρνιός Θεόδωρος του Δημητρίου – συνταξιούχος αστυνομικός

Συνοδινός Γεώργιος του Δημητρίου – συνταξιούχος ΔΟΥ

Τζωρτζάκης Μάριος του Λεωνίδα – ιατρός

Τσακαλίδης Παύλος του Γεωργίου – επαγγελματίας

Τσακωνάκος Παναγιώτης του Ιωάννη – κτηνίατρος

Τσέγκος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη – επιχειρηματίας

Φερδιανάκης Κωνσταντίνος του Ευστρατίου – οδοντίατρος, παιδοδοντίατρος

Φερίζης Νικόλαος του Ηλία – αγρότης

Χίου Αντωνία του Σωτηρίου – εκπαιδευτικός

Ψυχογιός Χρήστος του Ηλία – αγρότης

Ψυχογιού- Σπυροπούλου Πετρούλα του Γεωργίου – δημόσιος υπάλληλος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΙΔΟΣ

Βαγιακάκου Δογαντζή Αδαμαντία (Διαμάντω) του Πέτρου – αστυνομικός υπάλληλος

Βλάχος Νικήτας του Ηλία – συνταξιούχος Δημοσίου Πυροσβεστικού Σπάρτης

Γάβαρης Κωνσταντίνος του Γεωργίου – αγρότης

Ηλιοπούλου Αναστασία του Γεωργίου – αγρότισσα

Καρκαμπάσης Βασίλειος του Ηλία – επιχειρηματίας

Κοκκορός Ευστράτιος του Άγι – αγρότης

Μενούτης Βασίλειος του Χρήστου – δημόσιος υπάλληλος

Παρηγόρης Ιωάννης του Γεωργίου – συνταξιούχος Αξιωματικός Στρατού

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΡΤΗΣ

Αποστολάκου Φωτεινή (Φαίη) του Νικολάου – πολιτικός επιστήμων Π.Ε.

Διακουμάκου – Μακρή Βενετία του Άγι – οικιακά

Διαμαντάκος Πέτρος του Γεωργίου – ασφαλιστής

Ηλιάδης Eυάγγελος του Νικολάου – συνταξιούχος ΕΛΤΑ

Μπεκιάρης Παναγιώτης του Γεωργίου – ιδιωτικός υπάλληλος

Μπουζιάνη Αλεξάνδρα του Γεωργίου – συνταξιούχος Δημοσίου

Νικολόπουλος Κωνσταντίνος του Λεωνίδα – συνταξιούχος Δημοσίου

Ξυπολιτέα Μαρία του Παναγιώτη – ιδιωτικός υπάλληλος

Ορφανός Νικόλαος του Δημητρίου – αγρότης

Παπαϊωάννου – Πατρινού Αναστασία (Νατάσα) του Ηλία – οικονομολόγος, διακοσμήτρια

Χαραλαμπάκος Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Γεωργίου – επιχειρηματίας

Χατζάκος Ιωάννης του Δημητρίου – επιχειρηματίας

Υποψήφιοι Τοπικών Κοινοτήτων

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ

Βεκράκος Αναστάσιος του Παναγιώτη

Καργάκος Νικόλαος του Δημητρίου

Κόνιαρης Κωνσταντίνος του Βασιλείου

Κουρνιώτη – Νικόλαρου Πότα του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΙΣΙΟΥ

Μαλικώτσης Γεώργιος του Νικολάου

Φριντζίλας Εμμανουήλ του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΣΟΧΑΣ

Ασημακόπουλος Βασίλειος του Δήμου

Κορίνης Αναστάσιος του Σπυρίδωνος

Στίλλγουελλ Λουΐζα-Σοφία του Χάρη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΑΔΑ

Βακούρος Παύλος του Θεοδώρου

Κατσή Φωτεινή του Πέτρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

Ανδρούτσος Βασίλειος του Γεωργίου

Θεοφιλάκου Βασιλική του Παναγιώτη

Καλαμαράς Ηλίας του Δημητρίου

Χριστάκος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΝΗΣ

Κρητικού Αλεξάνδρα του Διονυσίου

Τερκεσίδου Αικατερίνη του Αλεξάνδρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

Δικαιάκος Παναγιώτης του Μιχαήλ

Πατσάκος Νικόλαος του Αλεξάνδρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΑΝΩΝ

Κρητσιμηλιός Γεώργιος του Βασιλείου

Ρηγάκος Παναγιώτης του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

Αναστασάκος Σαράντος του Αναστασίου

Μεζίνης Ιωάννης του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ

Σωτηράκος Γεώργιος του Ιωάννη

Ψαθά Φλωρεντία του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

Βατικιώτης Λέανδρος του Ιωάννη

Λάσκαρης Ηλίας του Παναγιώτη

Ρέββας Παναγιώτης του Προκοπίου

Σταρόγιαννης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

Δαλητσούρης Ευάγγελος του Παναγιώτη

Κατή Γεωργία του Δημητρίου

Μπακογιώργη Άννα του Γεωργίου

Σμυρνιός Παναγιώτης του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΟΒΙΤΣΗΣ

Νικολακάκος Γεώργιος του Δημητρίου

Χίος Παναγιώτης (Τάκης) του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

Μασούρας Στυλιανός του Γεωργίου

Παπαστράτη Ευσταθία του Ηλία

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΡΤΙΑΣ

Παναγούλιας Κωνσταντίνος του Χρήστου

Πολυμενάκος Θεόδωρος του Επαμεινώνδα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΑΠΕΖΑΝΤΗΣ

Ρουμελιώτης Αναστάσιος του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Αντιάρης Μάριος του Δημητρίου

Κουτσοβίτη Αικατερίνη του Γεωργίου

Φερίζης Θεόδωρος του Γεωργίου

Φλώρος Διαμαντής του Περικλή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΑΝΩΝ

Ροζακλής Γεώργιος του Στεφάνου

Φλώρου Δήμητρα του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ

Ανδριτσάκης Σπυρίδων του Παναγιώτη

Νόχου Σοφία του Ιωάννη

Πανάγος Άγγελος του Κωνσταντίνου

Φλώρου Αγγελική του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοφόρου

Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος του Ανδρέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΑ

Αλέξης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Κουτσοβίτης Ιωάννης του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΑΣ

Λαμπρινός Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Μπούγας Σωτήριος του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΡΑΣ

Ματθαίος Κωνσταντίνος του Αθανασίου

Παγώνης Σαράντος του Ανδρέα

Παπαδάκου Παναγιώτα του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΦΩΝ

Βαρβιτσιώτη Ιωάννα του Παναγιώτη

Βερτζεβούλιας Ιωάννης του Ανδρέα

Τσάκωνας Γεώργιος του Σταύρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΩΝ

Καλαντζή Μαρία του Δημητρίου

Μεντής Παναγιώτης του Γεωργίου

Σιούτου Καλλιόπη του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

Σούπου Αγγελική (Λίνα) του Ιωάννη

Τζάβα-Ζούμπουλα Μαρία του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

Ηλιόπουλος Σωτήριος του Χρήστου

Παντάζου–Περγαντή Βασιλική του Γεωργίου

Πλευρίτης Αντώνιος του Νικολάου

Ρασσιάς Αθανάσιος του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΒΡΥΤΗΣ

Πλευρίτης Θεόδωρος του Πολυζώη

Τριανταφυλλάκος Αντώνιος του Στυλιανού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ

Γεωργανές Παναγιώτης του Ευστρατίου

Σουλτάνης Ανδρέας του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Αργειτάκος Δημήτριος του Σταύρου

Βλαχοκωνσταντής Γεώργιος του Ευθυμίου

Σίδερη Γαρυφαλιά του Δημητρίου

Τσιρακίδου Ελένη του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΣΤΡΑ

Ζορμπάς Παναγιώτης του Σταύρου

Καρούνου–Μπουγάδη Παναγιώτα του Παναγιώτη

Μαυρακάκη Παναγιώτα του Λεωνίδα

Σκρουμπέλος Δημήτριος του Αθανασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΟΡΕΙΟΥ

Αλεξανδράκη–Πλούμη Ελένη του Ιωάννη

Σταυράκος Περικλής του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΣΤΙΑΝΩΝ

Κολοβού Γιαννούλα του Γεωργίου

Τσάκωνα Μαρία του Θεοδώρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΥΠΗΣ

Βασιλάκος Κυριάκος του Μελετίου

Ζορμπάς Παντελής του Αποστόλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ

Μέρμηγκα Γιαννούλα του Αγγελή

Σουρλής Νικόλαος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΒΙΤΣΗΣ

Αναγνωστόπουλος Ευστράτιος του Πέτρου

Καναράς Σταύρος του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΑΡΑ

Παππάς Γεώργιος του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΤΙΑΝΩΝ

Μαρκοπούλου Κωνσταντίνα του Σαράντου

Στρατηγάκης Χρήστος του Ευστρατίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΕΣΘΕΝΩΝ

Καράγεωργα Βασιλική του Δημοσθένους

Οικονομοπούλου – Κρία Αικατερίνη του Νικολάου

Παυλόπουλος Ιωάννης του Παναγιώτη

Τίγκος Γεώργιος του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Αναστασάκος Νικόλαος του Ηλία

Ζαχαράκης Αθανάσιος του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΙΔΙΤΣΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣ

Βουζιώτης Ιωάννης του Λεωνίδα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Ρούμπος Παναγιώτης του Ιωάννη

Ψυχράμης Κωνσταντίνος του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΟΡΙΑΝΗΣ

Καφεντζής Δημήτριος του Γεωργίου

Παπαδόπουλος Χρήστος του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΥΡΟΥΣ

Μπουραζάνη Βαρναβέλια Κωνσταντίνα του Παναγιώτη

Παπασταφίδας Νικόλαος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΡΔΟΝΙΑΣ

Καλλιγοσφύρης Παρασκευάς του Νικολάου

Κούμαρης Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΙΟΥ

Αντωνόπουλος Απόστολος του Αντωνίου

Αραβανή – Παραβάλου Ευτυχία του Γερασίμου

Γεωργόπουλος Διονύσιος του Σπυρίδωνος

Γιάνναρη Σοφία του Αθανασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

Γκλέκα Νικολέττα του Παναγιώτη

Λαγανάς Βασίλειος του Χρήστου

Οικονομάκης Γεώργιος του Ιωάννη

Πάντος Νικόλαος του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

Γρίβα Ουρανία του Χρήστου

Θεοφιλόπουλος Ιωάννης του Ηλία

Μάρκος Γεώργιος του Αθανασίου

Σαραντάκης Γεώργιος του Ανδρέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΛΑΝΑΣ

Καμπέρης Γεώργιος του Ηλία

Μιχαλόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου

Ρουμελιώτης Λεωνίδας του Παναγιώτη

Σιγαλού Βασιλική του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Βισβή Αφροδίτη του Κωνσταντίνου

Κουρεμπής Γεώργιος του Αριστείδη