Πρόγραμμα και βαθμολογίες α’, α1 και β’ κατηγορίας Λακωνίας

0
1075
16η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας

ΟΜΑΔΕΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

Απόλλων Ξηροκαμπίου – Λεωνίδας Γλυκόβρυσης

10/2

15:00΄

Πανγυθεατικός ΓΣ – Ολυμπιακός Γυθείου

10/2

15:00΄

Κάστρο Γερακίου – ΑΕ Πελλάνας Καστορείου

11/2

15:00΄

ΑΟ Αγγελώνας – Ευρώτας Έλους

11/2

15:00΄

Μολαϊκός – Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

11/2

15:00΄

Ρεπό για τον Ατρόμητο Συκέας

Βαθμολογία

1. Ολυμπιακός Γυθείου 35

2. ΑΕ Πελλάνας Καστορείου 35

3. Ατρόμητος Συκέας 30

4. Απόλλων Ξηροκαμπίου 24

5. Ευρώτας Έλους 21

6. Πανγυθεατικός ΓΣ 17

7. Μολαϊκός 15

8. Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 12

9. Λεωνίδας Γλυκόβρυσης 8

10. ΑΟ Αγγελώνας 7

11. Κάστρο Γερακίου 6

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

16η αγωνιστική Α1 κατηγορίας

ΟΜΑΔΕΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

Ήφαιστος Βρονταμά – ΑΟ Κροκεών

10/2

15:00΄

Εθνικός Βατίκων – Βοίας Νεάπολης

10/2

15:00΄

ΑΟ Μυρτέας – ΑΟ Αγίου Βασιλείου Γυθείου

10/2

15:00΄

Ταξιάρχες Νιάτων – ΑΟ Δαφνίου

11/2

15:00΄

Αμυκλιακός – ΑΕ Λογκανίκου

11/2

15:00΄

Κάστρο Μονεμβασίας – ΑΕ Δήμου Ασωπού

17/2

15:00΄

Βαθμολογία

1. ΑΟ Μυρτέας 38

2. Αμυκλιακός 32

3. Βοίας Νεάπολης 29

4. Ήφαιστος Βρονταμά 23

5. ΑΟ Κροκεών 21

6. ΑΟ Δαφνίου 20

7. ΑΟ Αγίου Βασιλείου Γυθείου 19

8. ΑΕ Δήμου Ασωπού 19

9. Εθνικός Βατίκων 16

10. Ταξιάρχες Νιάτων 14

11. ΑΕ Λογκανίκου 13

12. Κάστρο Μονεμβασίας 7

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

16η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας

ΟΜΑΔΕΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΠΑΟ Κοκκινόραχης – Πανκλαδιατικός

10/2

15:00΄

Λεωνίδας Σπάρτης – Ταΰγετος Παλαιοπαναγιάς

11/2

11:00΄

ΑΟ Χρυσάφων – ΑΟ Λογγάστρας

11/2

15:00΄

Αίαντας Ευρώτα – Υάκινθος Βαφειού

11/2

15:0

Τρινασιακός – ΑΟ Ελίκας

11/2

15:00΄

Ρεπό για την ΑΕ Δήμου Σκάλας

Βαθμολογία

1. ΑΕ Δήμου Σκάλας 42

2. Τρινασιακός 34

3. ΠΑΟ Κοκκινόραχης 24

4. Πανκλαδιατικός 22

5. ΑΟ Λογγάστρας 19

6. Αίαντας Ευρώτα 17

7. Υάκινθος Βαφειού 16

8. Λεωνίδας Σπάρτης 13

9. ΑΟ Χρυσάφων 12

10. Ταΰγετος Παλαιοπαναγιάς 6

11. ΑΟ Ελίκας 6