Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης για την Περιφέρεια Πελοποννήσου

0
238
laiki syspirosi

laiki syspirosi

Κατατέθηκε χθες στο Πρωτοδικείο Τρίπολης το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης για την Περιφέρεια Πελοποννήσου. Οι υποψήφιοι είναι οι εξής:

  • Γόντικας Νικόλαος του Ανδρέα, υποψήφιος περιφερειάρχης Πελοποννήσου
  • Μαστρογιαννόπουλος Δημήτριος του Αποστόλου, υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Λακωνίας
  • Μπαβελή Ναυσικά του Χρήστου, υποψήφια αντιπεριφερειάρχης Αργολίδας
  • Γουργαρης Βαγγέλης του Αντωνίου, υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Αρκαδίας
  • Μπράβος Ηλίας του Νικολάου, υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης
  • Διασάκος Νικόλαος του Δαμιανού, υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης Μεσσηνίας.

Εκλογική Περιφέρεια Λακωνίας

1) Βουλουμάνος Γρηγόριος του Ιωάννη

2) Γεωργαράκος Ηλίας του Παναγιώτη

3) Γκουβούσης Κωνσταντίνος του Ηλία

4) Γρίβας Νικόλαος του Αντωνίου

5) Καραχάλιου Γεωργία του Κωνσταντίνου

6) Κόκκορης Γεώργιος του Νικολάου

7) Μεσσάδος Βασίλειος του Δημητρίου

8) Μιχαλάκη Βασιλική του Παναγιώτη

9) Πατσάκου Έλλη – Μαρία του Πέτρου

10) Τάρταρης Δημήτριος του Παναγιώτη

11) Τσιριγώτης Σταύρος του Σαράντου

12) Χριστοφιλάκη Ειρήνη του Αντωνίου

Εκλογική Περιφέρεια Αργολίδας

1) Βασιλείου Ανδρέας του Σπήλιου

2) Γκόνης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

3) Εμμανουήλ Αγγελική του Παναγιώτη

4) Κολιζέρας Αθανάσιος του Γεωργίου

5) Κορίλης Ιωάννης του Θεωφάνη

6) Μανιαδάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ

7) Μαρίνη Αικατερίνη του Δημητρίου

8) Μολασιώτης Ευάγγελος του Αγαθαγγέλου

9) Μπαβέλλα Αγγελική του Κωνσταντίνου

10) Πασσάς Νικόλαος του Δημητρίου

11) Σαρδέλη Γιούλη του Κωνσταντίνου

12) Τσώλης Σταύρος του Χρήστου

Εκλογική Περιφέρεια Αρκαδίας

1) Αρφάνης Παναγιώτης του Γεωργίου

2) Βεργέτης Ηλίας του Γεωργίου

3) Κατσιρούμπας Γεώργιος του Ευθυμίου

4) Κουκούλα Χρηστίνα του Δημητρίου

5) Κουνιάς Ευστράτιος του Γεωργίου

6) Μπαρδαβίλλιας Θεοδώρητος του Γεωργίου

7) Μπρούσκαρης Ευάγγελος του Παναγιώτη

8) Πανούση Παναγιώτα του Βασιλείου

9) Παρασκευοπούλου Ελένη του Χαραλάμπους

10) Πασπάτης Γεώργιος του Νικολάου

11) Σιάσιος Ευστάθιος του Χρήστου

12) Φράγκου Φωτεινή του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Κορινθίας

1) Αδαμόπουλος Δημήτριος του Βασιλείου

2) Αλωνιστιώτης Παναγιώτης του Αντωνίου

3) Γκιόκας Χαράλαμπος του Γεωργίου

4) Ζαφειροπούλου Γεωργία του Κωνσταντίνου

5) Κελλάρης Ιωάννης του Γερασίμου

6) Μερνελάου Μενέλαος του Νικολάου

7) Μπουλουγουρά Αναστασία του Νικολάου

8) Νανοπούλου Κυριακή του Βασιλείου

9) Νικολάου Αργυρώ του Σπυρίδωνος

10) Ξενόπουλος Σπήλιος του Παναγιώτη

11) Πανδής Κωνσταντίνος του Χρήστου

12) Πανόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου

13) Παφίλη Πολυξένη του Αθανασίου

14) Περώνης Αντώνιος του Φώτιου

15) Σαράμπαλης Κωνσταντίνος του Χρήστου

16) Σπηλιώτης Παναγιώτης του Αθανασίου

17) Τσέκου Παρασκευή του Δημητρίου

18) Τσαρμπού Ευφροσύνη του Παναγιώτη

19) Τσιουμπρή Μυρτώ του Αθανασίου

20) Τσουτσάνης Δημάτριος του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Μεσσηνίας

1) Αδραχτάς Θεόδωρος του Παναγιώτη

2) Αλεξίου-Κουφαλάκου Ελένη του Δημητρίου

3) Γαλανόπουλος Ιωάννης του Παναγιώτη

4) Γεωργακίλας Γιάννης του Δημητρίου

5) Διονυσόπουλος Γιάννης του Κωνσταντίνου

6) Ζαφείρη Αγγελική του Δημοσθένη

7) Καπελούζος Ιωάννης του Γεωργίου

8) Καράμπελας Κωνσταντίνος του Ηλία

9) Κουτουμάνος Νικόλαος του Σαράντου

10) Λάππας Παναγιώτης του Χαραλάμπους

11) Μαρκογιάννη Παρασκευή του Δημητρίου

12) Μπολέτης Ευάγγελος του Θεοδώρου

13) Ντούκας Χρήστος του Αθανασίου

14) Οικονομοπούλου Μαρία του Ιωάννη

15) Πετρόπουλος Δημήτριος του Παναγιώτη

16) Σταθέας Παναγιώτης του Νικήτα

17) Τούμπουρου Κατσά Μαρία του Στεφάνου

18) Τσαπραλής Πέτρος του Ηλία

19) Τσιγκάνου Αικατερίνη του Ιωάννου

20) Τσώνη Ειρήνη του Παναγιώτη

21) Χριστόπουλος Νικόλαος του Αριστείδη