Όλα τα ονόματα της Δημοτικής Ενωτικής Κίνησης Σπάρτης

0
742
Valiwtis Vaggelis

Valiwtis Vaggelis

Το ψηφοδέλτιο της Δημοτικής Ενωτικής Κίνησης Σπάρτης, με επικεφαλής τον υποψήφιο δήμαρχο κ. Ευάγγελο Βαλιώτη του Δημητρίου:

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Κουλόγιαννη – Μαζαράκου Κανέλλα συζ. Κωνσταντίνος

Κωνσταντάκης Σπυρίδων του Ιωάννη (Καπετάνιος)

Πλαγάκη Γεωργία του Ανδρέα

Στρίφας Κυριάκος του Παναγιώτη

Φλώρος Νικόλαος του Σπυρίδωνα

Εκλογική Περιφέρεια Καρυών

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Μεντή Ελένη συζ. Θεόδωρος

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Αγαθίας Παναγιώτης του Γεωργίου

Αλεξανδράκη Αναστασία του Ιωάννη

Αποστολάκος Δημήτριος του Νίκωνα

Αργυρόπουλος Παναγιώτης του Ευστράτιου

Γιαννοπούλου – Ζαχαροπούλου Χριστίνα συζ.Αθανάσιος

Δούνιας Νικόλαος του Παναγιώτη

Ευταξίας Λεωνίδας του Ανδρέα

Τσαμαρδού – Κουμουνδούρου Παναγιώτα του Γεώργιου

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Βομβορή Αλεξάνδρα – Αρετή του Ευστράτιου

Βουζιώτης Νικόλαος του Λεωνίδα

Γρηγόρη Δήμητρα του Ιωάννη

Φουρτούνης Παναγιώτης του Γεώργιου

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Αλεξάκου Μαρία του Παναγιώτη

Δημητρακόπουλος Αθανάσιος του Γεώργιου

Καλομοίρης Ιωάννης του Παναγιώτη

Νικολακάκης Ευάγγελος του Ηλία

Τουρνάς Γεώργιος του Παναγιώτη

Τσίπουρας Κωνσταντίνος του Ηλία

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Αργυρόπουλος Σταύρος του Γεώργιου

Βαρβιτσιώτης Αντώνιος του Κωνσταντίνου

Βελισσάρης Σάββας του Λεωνίδα

Βουλγαράκη-Τούντα Μαρία του Μιλτιάδη

Βουνάσης Αλέξανδρος του Νικόλαου

Γαλανοπούλου Γεωργία του Κωνσταντίνου

Γκουβούσης Μιχαήλ του Νικόλαου

Γρηγόρη Αικατερίνη του Αθανάσιου

Ζαραφωνίτου Γεωργία συζ.Παναγιώτης

Καλαμαράς Δημήτριος του Ηλία

Καλομοίρης Μιχαήλ του Δημήτριου

Κανελλόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη

Καπερώνης Ιωάννης του Αθανάσιου

Κεφαλά Παναγιώτα του Νικόλαου-Ηλία

Κοκκινιάς Βασίλειος του Δημήτριου

Κόκκινος Θεόδωρος του Χρήστου

Κώνστα Αντωνία του Σπυρίδωνα

Λιναρδάκης Βασίλειος του Νικολάου

Μακρυσοπούλου Χριστίνα του Παναγιώτη

Μανουσάκης Μανούσος του Εμμανουήλ

Μαντζουράνης Ιωάννης του Παναγιώτη

Μέρμηγκα Ευγενία του Νικολάου

Μοιράγιας Σπυρίδων του Γεώργιου

Παινέση Ελένη του Νικόλαου

Πατσιλίβας Θεμιστοκλής του Χρήστου

Πλαγάκης Θεόδωρος του Παναγιώτη

Πλειώτας Χρίστος του Παναγιώτη

Ρηγάκος Πέτρος του Ευαγγέλου

Ρήγας Παναγιώτης του Ιωάννη

Σκρουμπέλος Βασίλειος του Γεωργίου

Σταθάκη Μαρία (Μαίρη) συζ.Κωνσταντίνος

Σταθόπουλος Ιωάννης του Θεοδώρου

Σταυράκος Δημήτριος του Χρήστου

Συναδινός Παναγιώτης του Δημητρίου

Τίγκος Βασίλειος του Γεωργίου

Τσαγκαρούλης Θεόδωρος του Χρήστου

Τσιμπίδης Παναγιώτης του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Βασιλείου (Σκόμπι) Χρήστος του Ευσταθίου

Κονίδης Γεώργιος του Βασιλείου

Νικολακάκος (Μπούλης) Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

Παπαστράτης Ηρακλής του Ηλίας

Ρηγάκος Γεώργιος του Σταύρου

Σαχλάς Αγησίλαος του Χρήστου

Σμυρνιός Ευστράτιος του Ιωάννη

Σταθάκος Ιωάννης του Πέτρου

Δημοτική Κοινότητα Σπαρτιατών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας

Ανδρακάκου Παναγιώτα του Ηλία

Γαρίνης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Δημητροπούλου Δωροθέα του Γεωργίου

Έρης Δημήτριος του Ιωάννη

Μπεκιάρης Δημήτριος του Σπυρίδωνα

Παλαιοκώστας Λάμπρος του Αθανασίου

Παπαδόπουλος Ιωάννης του Πέτρου

Ράπατα ΄Αννα (Αννίτα) του Κυριάκου

Σαραντόπουλος Γεώργιος του Μιλτιάδη

Σκρουμπέλου Μαρία συζ.Παναγιώτης

Σπυράκη Μαρία του Ευστρατίου

Φραγκάλας Γεώργιος του Ευαγγέλου

Τοπική Κοινότητα Αγίας Ειρήνης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Σούπος Γεώργιος του Σπυρίδωνα

Ταμβακολόγου – Κούτσαρη Σταυρούλα του Σταύρου

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννου Λακεδαίμονος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Κατσίχτης Παναγιώτης του Χρήστου

Σταυρόπουλος Ηλίας του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Αγίου Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Αρβανίτης Αθανάσιος του Χρήστου

Μπερντένης Ιωάννης του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Αγίων Αναργύρων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Μάζης Σαράντος του Αντωνίου

Φαρλέκας Μιχαήλ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Αγόριανης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Γαρουφάλης Ιωάννης του Νικολάου

Δαρβήρη Γαρυφαλιά του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Αγριάνων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Φλώρος Παναγιώτης του Γεωργίου

Χαρβούρος Ιωάννης του Κων/νου

Τοπική Κοινότητα Αλευρούς

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Βλαχάκης Δημοσθένης του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Αμυκλών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Δαφνιώτης Παναγιώτης του Ιωάννη

Ντουνούκου – Τζανετάκου Ουρανία του Χρήστου

Σκαρλίγκου Χριστίνα του Σπυρίδωνα

Σταματάκος Αθανάσιος του Γεώργιου

Τοπική Κοινότητα Αναβρυτής

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Κατσίχτης Γεώργιος του Σπυρίδωνα

Τοπική Κοινότητα Ανωγείων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Γεωργακάκος Νικόλαος του Παναγιώτη

Κανέλλος Βασίλειος του Κωνσταντίνου

Λαμπράκος Γεώργιος του Παναγιώτη

Μαντζουράνη – Χριστάκου Παναγιώτα συζ. Δημήτριος

Τοπική Κοινότητα Άρνης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Μαλτέζου Αργυρώ του Θεόδωρου

Μελάς Σπυρίδων του Αναστάσιου

Τοπική Κοινότητα Αφισίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Γιαννακοπούλου – Λιόλιου Αναστασία του Γεωργίου

Κωτσάκου Ελένη του Δημητρίου

Ρουμελιώτης Νικόλαος του Παναγιώτη

Συνοδινός Βασίλειος του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Βαμβακούς

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Γρηγόρης Θεόδωρος του Παναγιώτη

Μάρκος Αναστάσιος του Γεώργιου

Τοπική Κοινότητα Βαρβίτσης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Βάθη Γεωργία του Παναγιώτη

Γούβη Δήμητρα του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Βασαρά

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Νικολέτου Λευκή-Νικόλ του Νίκου

Παππάς Γρηγόριος του Παντελή

Φλώρος Ευστάθιος του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Βασιλικής

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Χαρίδας Πέτρος του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Βορδονίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Σίδερη Αντωνία του Δημητρίου

Τσάκωνας Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνα

Τοπική Κοινότητα Βουτιάνων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Δαλιούρη – Ξηντάρα Ελευθερία συζ. Γεώργιος

Κοκκινιάς Νικόλαος του Αθανάσιου

Τοπική Κοινότητα Βρεσθένων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Βύρης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Γρηγόρης Παναγιώτης του Ιωάννη

Δημαράς Ιωάννης του Αντώνιου

Διαμαντοπούλου-Μάνου Μαρία συζ. Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα Γεωργιτσίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Γιάνναρης Νικόλαος του Γεωργίου

Γιάνναρης Παναγιώτης του Αθανασίου

Καρβούνης Παναγιώτης του Χρήστου

Φώτου Αλεξάνδρα του Φωτίου

Τοπική Κοινότητα Γκοριτσάς

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Βουδούρη Αργυρώ του Αργυρίου

Γεωργίτσου Παναγιώτα του Ιωάννη

Μακρυσόπουλος Παντελής του Παναγιώτη

Φλώρος Κωνσταντίνος του Δήμου

Τοπική Κοινότητα Γοράνων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Ρηγάκος Νικόλαος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Θεολόγου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Σάλαρης Παναγιώτης του Βασιλείου

Τούμπλης Κωνσταντίνος του Ηλία

Τοπική Κοινότητα Καλλονής

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Γερόντζος Ανάργυρος του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Καλυβίων Σοχάς

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Βέργαδου-Ριζάκου Ελένη συζ. Παναγιώτης

Κορίνης Νικόλαος του Άγγελου

Τζανετέας Ανδρέας του Γεώργιου

Τοπική Κοινότητα Καμινίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Αποστολάκος Ηλίας του Δημήτριου

Γεροντίδη Αικατερίνη του Απόστολου

Τοπική Κοινότητα Καρυών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Σιούτος Αχιλλέας-Δημήτριος του Σπυρίδωνα

Τσερωτά-Γουδέ Βασιλική συζ. Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα Καστορείου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Βουρδούσης Παναγιώτης του Ηλία

Δημητρίου Παναγιώτης του Αθανασίου

Κακαφλίκα Σταυρούλα του Δημητρίου

Φασουλόπουλος Αθανάσιος του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Κλαδά

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Βλαχάκης Λεωνίδας του Γεώργιου

Κολοβός Πολυχρόνης του Ιωάννη

Τσαμολιάς Παναγιώτης του Λεωνίδα

Τσαποϊτη-Σκουρλή Γιαννούλα του Ευστράτιου

Τοπική Κοινότητα Κονιδίτσης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Μαντζουράνης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Παπαθεοδώρου Κωνσταντίνος του Γεώργιου

Τοπική Κοινότητα Λευκοχώματος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Παναγιωταράκος Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Λογγάστρας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Θεοφιλογιαννάκος Δημήτριος του Χρήστου

Νικόλαρου Στρατούλα-Σταματούλα του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Λογκανίκου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Αρβανίτης Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Παπαδοπούλου Ελένη του Θεόδωρου

Παπαλυμπέρης Νικόλαος του Γεώργιου

Χαντζή Άννα του Γεώργιου

Τοπική Κοινότητα Μαγούλας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Αλλοιμόνου Κωνσταντίνα του Περικλή

Κυριακόπουλος Διονύσιος του Ιωάννη

Μπαμπαλέτος Δημήτριος του Γεωργίου

Νικόλαρου – Τσουρούνη Αντωνία συζ. Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα Μυστρά

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Καρτερούλης Βασίλειος του Σπυρίδωνα

Λαμπρινός Ιωάννης του Χρήστου

Λαμπρινού Ελένη του Νικόλαου

Χουσέα Χριστίνα του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Ξηροκαμπίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Γεωργιτσανάκου – Καραμπούλα Άννα του Γεώργιου

Καπετανάκος Αναστάσιος-Κωνσταντίνος του Σταύρου

Κυριακάκος Σπύρος του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Παλαιοπαναγίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Αρνιώτης Παναγιώτης του Γεώργιου

Γιαννιά-Στυλιανοπούλου Ελένη συζ. Στυλιανός

Περεντέσης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Παρορείου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Κατσής Αθανάσιος του Σωτηρίου

Τοπική Κοινότητα Πελλάνας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Αλεξάκος Παναγιώτης του Θεόδωρου

Γκλέκας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

Μιχαλοπούλου Ελένη του Ηλία

Μιχαλοπούλου Ολυμπία του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Περιβολίων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Αγριακονίτης Ιωάννης του Νικόλαου

Παναγιωτόπουλος Παναγιώτης του Γεώργιου

Τοπική Κοινότητα Πλατάνας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Δέδε Θεοδώρα του Παναγιώτη

Τοπική Κοινότητα Πολοβίτσης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Νικολακάκου Καλλιόπη του Χρήστου

Τοπική Κοινότητα Ποταμιάς

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Ηλιόπουλος Πέτρος του Κωνσταντίνου

Παναγάκος Βασίλειος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Σελλασίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Λάκων (Κυριακοπούλου)Κωνσταντίνα συζ. Κωνσταντίνος

Λεόντιου Νίκη του Κωνσταντίνου

Μανωλόπουλος Θεόδωρος του Χρήστου

Ματσουκοπέτρος Παναγιώτης του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Σκούρας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Καρλαύτης Νικόλαος του Πολυζώη

Σκουτάκης Μαρίνος του Παναγιώτη

Τσάκωνα-Λαϊνη Αλεξάνδρα συζ. Λεωνίδας

Φουντάς Ιωάννης του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Σουστιάνων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Αλεξόπουλος Γεώργιος του Μαρίνου

Τοπική Κοινότητα Σπαρτιάς

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Μητράκος Δημήτριος του Ανδρέα

Τοπική Κοινότητα Τραπεζαντής

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Βαλκανάς Παναγιώτης του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Τρύπης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Κόντος Σταύρος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Χρυσάφων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας

Κυριακούλιας Δημήτριος του Βασίλειου

Παναγάκης Ιωάννης του Γεώργιου