Όλοι οι υποψήφιοι της ΑΝ.Α.Σ.Α. Δήμου Σπάρτης

0
284
Koumoundouros Panagiwtis

Koumoundouros Panagiwtis

Το ψηφοδέλτιο της Ανεξάρτητης Αγωνιστικής Συνεργασίας για την Αυτοδιοίκηση, με επικεφαλής τον υποψήφιο δήμαρχο Σπάρτης κ. Παναγιώτη Κουμουνδούρο:

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΡΑΠΝΩΝ

Καρκαμπάση Ελένη του Κωνσταντίνου

Κούρος Ηλίας του Βασιλείου

Λαμπρινάκος Παρασκευάς του Ζαχαρία

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΥΩΝ

Σταμάτης Κωνσταντίνος του Ηλία

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΣΤΡΑ

Καραγιαννάκος Ευριπίδης του Απόστολου

Κούμαρης Γεώργιος του Ιωάννη

Κουμουνδούρου Μυρτώ του Παναγιώτη

Παυλάκου Ελένη του Ιωάννη

Ροζάκης Κυριάκος του Ισίδωρου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ

Αλειφέρης Νικόλαος – Παναγιώτης του Εμμανουήλ

Αραχωβίτης Σταύρος του Γεωργίου

Ασλιχανίδης Χρήστος του Ελευθερίου

Βαλκανάς Κωνσταντίνος του Αναστασίου

Βαρδάκας Λεωνίδας-Ευάγγελος του Ευαγγέλου

Βαφειάδης Σωτήριος του Θεοδώρου

Βουνάσης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου

Γιαννακάκη Χαρίκλεια του Γεωργίου

Δημητρόπουλος Νικόλαος του Ανδρέα

Διαμαντίδου Κωνσταντία του Γεωργίου

Θωμάς Διονύσιος του Κωνσταντίνου

Καρράς Σπυρίδων του Θεοδώρου

Κατσικάρη Αγγελική του Σπυρίδωνα

Κεφαλοπούλου Καλλιόπη του Αλεξίου

Κοκκίνη Βαρβάρα του Αλεξάνδρου

Κομνηνού Παναγιώτα του Δημητρίου

Κονίδης Παναγιώτης του Ευστρατίου

Κουμουνδούρου Ευσταθία Άρτεμις του Παναγιώτη

Κωστάκης Ιωάννης του Γεωργίου

Λιόκαυτου – Καραγιαννοπούλου Ελένη (Νένα) του Γεωργίου

Μαρινάκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Μηνακάκης Ιωάννης του Ηλία

Μουστάκης Ιωάννης του Ηλία

Μπασκουρέλος Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου

Φιλιππόπουλος Μιχαήλ του Σπύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΙΔΟΣ

Αντωνίου Σοφία του Ηλία

Αραχωβίτης Βασίλειος του Γεωργίου

Κριας Παναγιώτης του Χρήστου

Φραγκή Αριστέα του Πανάγου

Υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ

Γρουΐτση Θεοδώρα του Αθανασίου

Κατσούλη Αγλαΐα του Γεωργίου

Πανούσης Φώτιος του Δημοσθένη

Πετροπαυλής Γεώργιος του Δημητρίου

Ροζάκης Ισίδωρος του Κυριάκου

Τράγκας Δημήτριος του Παναγιώτη

Χίου Ερασμία του Παναγιώτη

Υποψήφιοι σύμβουλοι και εκπρόσωποι Τοπικής κοινότητας

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΙΣΙΟΥ

Καλοδήμος Ιωάννης του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΕΣΘΕΝΩΝ

Μπρόσναχαν Βασίλειος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΚΟΡΙΤΑΣ

Δικαίου Αδαμαντία του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΙΟΥ

Δημητροπούλου – Σκουρμπέλου Ρουμπίνη του Αναστασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΩΝ

Αρδάμης Δημήτριος του Παρασκευά

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΑ

Μαδημένος Ηλίας του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΑΔΑ

Κλημαντήρης Ηλίας του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ

Αναστασάκος Σωτήριος του Ηλία

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

Κομνηνού – Φραγκή Ελένη του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΑΣ

Κανέλλιας Κωνσταντίνος του Λεωνίδα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΥΠΗΣ

Γιαννόπουλος Ανδρέας του Αναστασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΦΩΝ

Προβιάς Αθανάσιος του Αναστασίου